Po co komu kanał samochodowy?

1 marca 2020 0 Przez przemko

No właśnie do okoła setki warsztatów samochodowych, wszędzie tam nowoczesne podnośniki śrubowe i hydrauliczne a w ostatnim czasie producenci zbiorników betonowych na szamba którzy dołączyli do swojej ofery kanały samochodowe zastanawiają się co się sprzedaje lepiej, szamba? czy kanały.

Ktoś z ulicy by powiedział ale po co komu taki kanał samochodowy?

Otóż jeśli Twoim hobby nie jest majsterkowanie w garażu i naprawa samochodów to może pokochasz nowe hobby jaki jest winiarstwo?

Zjecie nadesłane przez naszego stałego Klienta który w 2014 zamówił u nas zbiornik na szambo podczas budowy swojego domu, oraz który zamówił w naszej firmie w 2018 kanał samochodowy podczas budowy garażu. Obecnie w budowie jest jego podwórko – teren zimowy i oczywiście kolejny produkt dostarczymy w przyszłym tygodniu, będzie to piwniczka na zimę.

Wykorzystanie kanałów samochodowych

  • Piwnica na wino
  • Dodatkowe pomieszczenie/schowek w garażu na opony, meble ogrodowe
  • No i wreszcie jako kanał do napraw samochodów typu BUS, i inne mniejsze, na drobniejsze na prawy z którymi nie ma co jechać do warsztu

Wydatek niewielki, przecież nie trzeba takiego kanału od razu wykładać płytkami, a kanał można nabyć w firmie ABC Szamba betonowe – kanały samochodowe już w cenie 2400zł

ZAPRASZAMY