Sygnalizator alarmowego poziomu szamba

1 marca 2020 0 Przez przemko

W tym artykule napisze co to jest i do czego służy sygnalizator alarmowego poziomu szamba, na początek historia z życia wzięta w której sygnalizatorem alarmowego poziomu szamba będzie zupełnie coś innego a raczej ktoś inny 🙂

Żona do męża w poniedziałek:

Mężu, zaglądałeś do szamba? Sprawdź bo to już 3 miesiąc jak nie zaglądałeś…

Na to mąż odpowiada

Ok, ale jutro ponieważ jest już ciemno

we wtorek-środę i czwartek mąż bardzo zabiegany, zarobiony i nie wiadomo co jeszcze dlatego w piątek żona do męża

I co mężu? sprawdziłeś poziom szamba?? Nie trzeba wezwać szambiarki??

Na to maż odpowiada

Czemu Ty mi zawsze przypominasz o tym szambie jak jest już wieczór, leżymy w łóżku przed tv, na zewnątrz ciemno a wiesz ze w latarce baterie się wyczerpały, nie, nie, nie, nie przyświecę telefonem bo jeszcze mi wpadnie do szamba i dopiero będzie, sprawdzę jutro.

Przyszła sobota – mąż jak zwykle pojechał do pracy później do sklepu ponieważ jutro niedziela niehandlowa i broń boże by brakło zimnego piwka na niedzielny poranek, przyjechał do domu, wypakował zakupy, coś tam pomajsterkował w garażu i co by mu żona kolejny raz nie truła wieczorem o szambie poszedł sprawdzić jak sprawy się mają w zbiorniku betonowym szczelnym zamontowanym od firmy Przemko – szamba betonowe. i co???

o ku**a!… HELENA, dawaj pompę bo szambo tuż pod włazem!!!

Oczywiście szambo pełne, i to jeszcze jak, mąż pobiegł do garażu po pompę by wrzucić ją na chwilę i przelać brudną wodę ze zbiornika do drugiego zbiornika który jest na deszczówkę.

Wleję pincet litrów szamba do drugiego zbiornika, nic się nie stanie, nawet na wiosnę trawa będzie lepiej rosła… ale co to, czemu ta pompa nie działa? BUCZY a się nie kręci… spalona, kiedy to ja ją ostatnio używałem? Hmm w zeszłym roku ale pech, akurat dzisiaj???

i tak sygnalizator alarmowego poziomu szamba pod postacią żony nie zadziałał. dlatego, kup elektroniczny sygnalizator napełnienia szamba w firmie ABC Szamba betonowe za jedyne 200zł i wiedz już w poniedziałek że zbiornik jest już prawie pełny pełny i najpóźniej w czwartek musi przyjechać szambiarka żeby zabrać to gówno 🙂

Jak działa sygnalizator alarmowego poziomu szamba przedstawiamy na rysunku poniżej! Montaż i zasada działania jest prosta jak budowa cepa, stąd powyższa opowieść powinna Wam wystarczyć, mam nadzieje że Was zachęciłem do zakupu.

Sygnalizator alarmowego poziomu szamba